GLAS OCH KERAMIK / Glas / Grogglas 4856216
nr 485 6216
Grogglas
6st, Kosta 20/30-tal (1st med nagg)
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 17 september 2007
kl 17:24:43
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr
700 kr